Kontakt

Pro více informací nebo cenovou kalkulaci mě kontaktujte:

Výroba kvalitního a levného nábytku na míru. Vyrábíme široký sortiment kvalitního a levného nábytku na míru. Od komplexních kuchyní na míru včetně dodávky, montáže spotřebičů a řemeslných prací (kuchyní na klíč), až po výrobu atypického nábytku na zakázku, mutifunkčního nábytku pro maximální využití malých prostor především bytů, jako například sklopné postele, originální patrové postele do dětských pokojů, vestavěné skříně do předsíní a chodeb, koupelnový nábytek až po běžný kusový nábytek do obývacích pokojů jako obývací stěny, konferenční stolky, nábytek na zakázku do kanceláří a komerčních prostorů.
Upřednostňuji individuální přístup ke každému zákazníkovi. Respektuji zákazníkovy představy a požadavky. Vždy se snažím vyjít vstříc zákazníkovým požadadavkům a co nejlépe splnit jeho očekávání a představy. Našim cílem je kvalitní a levný nábytek na míru každému.

Stačí napsat stručný popis Vaší představy (rozměry kuchyňské linky, jaká budou dvířka zda, laminátová s ABS hranou, fóliová matná, či vysoký lesk). Dále pak případné požadované spotřebiče a další požadavky jako termín zhotovení, místo a cenový rámec.

 

Váš e-mail
Předmět
Kontrola captcha
Zpráva
Příloha

 
Facebook